دموی نسخه به روزشده نرم افزار حسابداری با تکنولوژی های SQL Server 2008 و net 4 . لطفا قبل از نصب برنامه راهنمای نصب را مطالعه نمایید. دموی برنامه شامل تمامی امکانات نسخه های حسابداری فروشگاهی  ، بازرگانی  و  صنعتی می باشد . برای نصب نیاز به هیچ برنامه اضافی نمی باشد و تنها با دریافت فایل زیپ شده و اجرای آن قادر به نصب برنامه خواهید بود . برای ورود به برنامه از نام کاربری  test  و  PASS : 1  استفاده نمایید . قابل نصب بر روی انواع ویندوزها شامل :                         xp , server 2003 2008 , 7 , 8 , 10

این فایل حاوی چند فایل آموزشی به صورت مولتی مدیا می باشد که در آن نحوه تعریف کدینگ حسابداری در نرم افزار حسابداری تارا شرح داده شده است. برای نمایش فیلم که با فرمت flv می باشد از نرم افزار KMPlayer یا نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

در این قسمت از فیلم آموزشی نحوه گزارش گیری از نرم افزار حسابداری تارا شامل دفاتر حسابداری و دیگر گزارشات متنوع ابن نرم افزار شرح داده شده است. برای نمایش فیلم که با فرمت flv می باشد از نرم افزار KMPlayer یا نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

برخی از امکانات مدیریتی نرم افزار تارا در این بخش از فیلم آموزشی تشریح شده است که شامل مدیریت کاربران، مدیریت دفاتر و دوره های مالی مختلف ، تنظیمات کلی سیستم ، تهیه پشتیبان و … می باشد

این بخش از فیلم آموزشی نرم افزار حسابداری تارا شامل مشاهده اسناد و اطلاعات مربوط به حسابهای تفصیلی مختلف مثل مشاهده گردش حساب اشخاص و بانک ها ، کاردکس کالا و …. می باشد.

نمودار و نسبت های مالی در نرم افزار  حسابداری تارا

در این بخش برخی تنظیمات برای دفتر حسابداری جاری مثل حسابهای پیش فرض ، پشتیبان گیری از اطلاعات دفتر و تنظیمات سیستم و … گنجانده شده است.

در این کتابچه آموزشی سعی شده است به صورت ساده و سریع اطلاعات مورد نیاز برای کاربران مبتدی نرم افزار های حسابداری شرح داده شود. این راهنما حاوی تصاویر مختلف از قسمت های مختلف برنامه می باشد

در این کاتالوگ ها نرم افزارهای حسابداری تارا به همراه اماکانات اصلی معرفی شده است.

ویندوز ۱۰ به همراه Net Framework 4.5. ارائه شده اما خیلی از نرم افزارها در دوران ویندوز ۷ و ویستا ساخته شدند و به Net Framework 3.5. به همراه Net Framework 4.5. نیاز دارند.این نرم افزار ها تا زمان نصب نسخه Net Framework مورد نیازشان اجرا نخواهند شد. با اجرای چینین نرم افزارهایی ویندوز ۱۰ در قالب یک پیام اعلام می کند باید Net Framework 3.5. نصب نمایید شما میتوانید با استفاده از رابط نصب ویندوز ۱۰ این کار را به راحتی انجام دهید.

نرم افزار رایگان KMPlayer جهت پخش فیلم های آموزشی نرم افزار حسابداری تارا

طبق فرمت جديد اداره نظارت و پيگيري سازمان امور مالياتي مي بايست از اين پس اطلاعات مربوط به خريد و فروش فصلي اشخاص حقيقي و حقوقي طبق اطلاعات پيش فرض ارائه شده تهيه و به اداره مربوطه تحويل گردد.

این نرم افزارها برای پشتیبانی به صورت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد برای استفاده از این برنامه می بایست کامپیوتری که نسخه های تارا برروی آن نصب می باشد به اینترنت متصل باشد.

دانلود نرم افزار اظهار نامه مالیاتی اشخاص حقوقیدانلود نرم افزار اظهار نامه مالیاتی اجاره املاک

این نرم افزار واسطی است برای ورود اطلاعات از نرم افزار حسابداری تارا به فایل های خروجی اکسس  و  اکسل  ۲۰۱۳